



11.06.2014r. w naszej szkole odbył się sprawdzian wiedzy na temat bezpieczeństwa w ruchu drogowym – "Bezpieczny Trzecioklasista na Drodze". Organizatorami tego niezwykłego wydarzenia były: Komenda Powiatowa Policji w Świeciu, Starostwo Powiatowe i Szkoła Podstawowa nr 7, a sponsorami nagród: PZU, Starostwo Powiatowe, Urząd Miejski i SP7. Przygotowany przez policjantów test rozwiązywali uczniowie z 19 szkół naszego powiatu. Każdą szkołę, która zgłosiła swój udział reprezentowała trzyosobowa drużyna trzecioklasistów. O zwycięstwie decydowała suma punktów każdego zespołu. Celem tego konkursu było przygotowanie jego młodych uczestników do egzaminu na kartę rowerową oraz zwiększenie bezpieczeństwa na drodze. Po rozwiązaniu testów przez trzecioklasistów, klasa II a z wychowawczynią p. Julitą Wiśniewską zaprezentowała program artystyczny „Bezpieczna droga do szkoły”. W inscenizacji „Na skrzyżowaniu” wziął w niej aktywny udział policjant ruchu drogowego – st. asp. Przemysław Kałdowski. Swoją obecnością zaszczycił naszą szkołę zastępca burmistrza – Pan Zbigniew Podgórski, Komendant Powiatowej Policji w Świeciu - insp. Wiesław Milarski, Naczelnik Wydziału Prewencji KPP – asp. szt. Dariusz Podlejski, Zastępca Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego – asp. szt. Mariusz Pytel, Rzecznik prasowy Kpp Świecie – asp. Maciej Rakowicz, st. asp. Jarosław Godlewski. Przedstawiciele PZU – Pan Konrad Gościniak i Pani Zofia Malinowska.
Całą uroczystość prowadzili: dyrektor SP7 Wiesław Andrys, st. sier. Julia Zielińska i mł. asp. Katarzyna Golonka – główni organizatorzy konkursu. Dodatkowo z ramienia SP7 pomagały w organizacji pani Julita Wiśniewska i Pani Małgorzata Silarska.
Konkurs zakończył się wręczeniem nagród laureatom konkursu wiedzy i konkursu plastycznego – „Bezpieczna droga do szkoły. Bezpieczeństwo ruchu drogowego”(dla uczniów SP7).
WYNIKI KONKURSU - BEZPIECZNY TRZECIOKLASISTA NA DRODZE:
I miejsce – Szkoła Podstawowa w Niewieścinie
II miejsce – Szkoła Podstawowa nr 7 w Świeciu
III miejsce – Szkoła Podstawowa w Łowinku.
WYNIKI KONKURSU PLASTYCZNEGO – BEZPIECZNA DROGA DO SZKOŁY:
kl. I-III
I miejsce - Oliwia Raniszewska kl. III b
II miejsce - Julia Boniek kl. I a
III miejsce - Julia Rulewska kl. III b
Wyróżnienie - Jakub Mendlik kl. III b
kl. IV-VI
I miejsce - Julia Filewska kl. IV b
II miejsce - Izabela Napiontek kl. V b
III miejsce - Iga Szczepańska kl. IV b
Wyróżnienie - Julianna Niedźwiedź kl. IV b
Serdecznie gratulujemy zwycięzcom i dziękujemy wszystkim uczniom i ich opiekunom za udział w konkursie.
Organizatorzy tegorocznego konkursu zapowiedzieli jego kontynuację w latach następnych.
Serwis foto w ALBUMIE FOTOGRAFICZNYM.



.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)

.jpg)


.jpg)


.jpg)

