.jpg)
18.12.14r, „Siódemkę” odwiedzili niezwykli goście. O 9:00 zawyły syreny
wozu strażackiego, który pojawił się na szkolnym boisku. Uczniowie
klasy Ia i Ic, dzięki życzliwości przedstawicieli Ochotniczej Straży Pożarnej
„Ratownik” – z panem Tomaszem Szamockim na czele – poznali kulisy ich
ciężkiej i jakże odpowiedzialnej pracy. Dzieci wnikliwie obejrzały nowy
samochód pożarniczy, każde z nich mogło także zasiąść w środku. Więcej
o codziennych zajęciach strażaków, pierwszoklasiści dowiedzieli się już w
ciepłej szkole. Tam też zadawali pytania, których zdawało się nie być końca.
Swój podziw i wdzięczność, najmłodsi okazali gromkimi brawami. Panowie
otrzymali też od nich starannie przygotowane laurki. Te, zgodnie z zapowiedzią
pana Tomasza, zostaną zawieszone na ścianach komendy.
Strażacy zostali zaproszeni przez wychowawczynię klasy Ic, Ewelinę Żerkowską.
Strażacy zostali zaproszeni przez wychowawczynię klasy Ic, Ewelinę Żerkowską.
Serwis foto w Albumie fotograficznym.

.jpg)
.jpg)
Internetowy Teatr TVP dla Szkół.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)



.jpg)







.jpg)
.jpg)