


„Szkoła nowych smaków” – to program warsztatów kulinarnych, w których
uczestniczyli uczniowie z klas V i VI. Warsztaty odbyły się w Hotelu „VISTULA”
w Świeciu. Uczniowie mieli okazję poeksperymentować w kuchni jako kucharze.
Samodzielnie przygotowywali potrawy z kurczaka, ryżu, makaronu, łososia i
zdrowych warzyw. Zdobyte nowe umiejętności i wiadomości, dotyczące
zdrowego odżywiania, wspaniała atmosfera i dobra zabawa kulinarna – to nowe
doświadczenia i nowe pomysły na atrakcyjne podawanie zdrowych potraw.
Opiekun z SP7 – Joanna Michałowska.
Serwis foto w Albumie fotograficznym.












.jpg)

.jpg)
.jpg)





.jpg)
.jpg)
