.jpg)
26.6.14r. – obchodziliśmy drugi raz Dzień Patrona szkoły – Adama Mickiewicza.
Uroczystość odbyła się na małej sali. A całość rozpoczęło wprowadzenie naszego
sztandaru przy akompaniamencie werbli i odśpiewaniem hymnu SP7. Po krótkim
przemówieniu dyrektora szkoły V. Orłowicz i M. Ledzińska przybliżyły sylwetkę
patrona. Po części oficjalnej wyprowadzono sztandar. W drugiej części zaprezentowano
program artystyczny pt. „W małej ojczyźnie Zosi i Tadeusza”.
Program został przygotowany przez: M. Połomską, S. Schmidt i D. Grzelę.
Serwis foto w Albumie fotograficznym.


.jpg)

.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)


.jpg)
.jpg)

.jpg)
.jpg)
.jpg)
.jpg)


.jpg)