
9 lutego w SP 7 odbyły się zawody miejsko-gminne w mini koszykówkę chłopców.
Podobnie jak rok temu nasza hala sportowa okazała się mało gościnna, gdyż
bezapelacyjnie cały turniej wygrała reprezentacja „siódemki”, odnosząc komplet 4
zwycięstw i w pokonanym polu zostawiając ekipy z SP 1, SP 5, SP 8 i SP Czaple.
Tym samym chłopcy zapewnili sobie start w zawodach powiatowych, które odbędą
Skład SP 7: K. Drażdżewski, M. Grzywacz, J. Wojtak, J. Kierski, J. Lach, K. Ciżyński,
A. Galiński, K. Maciejewski, N. Frankiewicz, K. Mąka, Sz. Murawski.
Opiekun zespołu: Piotr Malanowski












.jpg)
.jpg)
.jpg)