
01.06.2015 r. odbył się XII konkurs matematyczny „Mistrz Tabliczki Mnożenia”,który po raz ósmy był
przeprowadzony pod patronatem Gdańskiego WydawnictwoOświatowego. Wzięło w nim udział 10
klasowych Mistrzów Tabliczki Mnożenia wyłonionych wcześniej w klasowych eliminacjach. Klasowi
mistrzowie –przedstawiciele klas drugich, trzecich, czwartych, piątych i szóstych walczyli o tytuł
szkolnego Mistrza Tabliczki Mnożenia.
Zwycięzcy konkursu – Mistrzowie Tabliczki Mnożenia 2015:
Miłosz Różański - kl. II a - Mistrz Tabliczki Mnożenia klas drugich
Szymon Andrykowski - kl. III a - Mistrz Tabliczki Mnożenia klas trzecich
Natalia Sampławska - kl. IV a - Mistrz Tabliczki Mnożenia klas czwartych
Iga Szczepańska - kl. V b - Mistrz Tabliczki Mnożenia klas piątych
Jakub Różański - kl. VI b - Mistrz Tabliczki Mnożenia klas szóstych.
Nagrody i pamiątkowe dyplomy wręczono uczniom podczas szkolnych uroczystości
z okazji Dnia Dziecka.
Organizatorzy: J. Wiśniewska, A. Goss
Serwis foto w Albumie fotograficznym.























