NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZNIE SIE W DNIU 1 WRZEŚNIA 2011R. O GODZINIE 9.00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW - SZCZEGÓLNIE PIERWSZOKLASISTÓW!
Dyrektor Wiesław Andrys
NOWY ROK SZKOLNY ROZPOCZNIE SIE W DNIU 1 WRZEŚNIA 2011R. O GODZINIE 9.00
SERDECZNIE ZAPRASZAMY WSZYSTKICH UCZNIÓW - SZCZEGÓLNIE PIERWSZOKLASISTÓW!
Dyrektor Wiesław Andrys
27.08.2011r. mieszkańcy Gminy Dragacz uroczyście świętowali - DOŻYNKI - 2011.
Zespół Świeckie Gzuby został zaproszony na uroczystości swięta plonów.
Występ bardzo podobał się władzom jak i mieszkańcom Gminy Dragacz.
Serwis foto w - "Albumie fotograficznym"
20.08.2011r. w Piasecznie odbył sie "III Przegląd Kociewskich Zespołów
Folklorystycznych Piaseczno - 2011".
Nasz zespół - "Świeckie Gzuby" zdobył drugie miejsce!!! A ponadto zespół i opiekunowie zostali
uhonorowani wyróżnieniem "za całokształt pracy w propagowaniu kultury kociewskiej".
Bardzo się cieszymy i gratulujemy dzieciom wystepującym oraz P.P. Małgorzacie Połomskiej,
Dorocie Grzeli i Sylwii Schmidt.
Powered by aSc EduPage