13 grudnia 2011r. odbył się Szkolny Konkurs Recytatorski -"W krainie poezji".
Organizatorami były Panie:M. Połomska, O. Kaźmierska i H. Golińska.
Konkurs podzielono na dwie grupy - klasy I - III i klasy IV - VI. W jury zasiadali
Pani J. Wiśniewska i dyrektor szkoły W. Andrys. Uczniowie recytowali wiersze,
ktore sami wybrali. Jury po długiej dyskuji postanowiło przyznać nagrody dla
uczniów jak niżej:
W kategorii klas I - III:
I miejsce - Julianna Niedźwiedź kl. II b
II miejsce - Klaudia Pączek kl. III b
III miejsce - Bartłomiej Lengling kl. I b
wyróżnienie - Zuzanna Gilas kl. II b
wyróżnienie - Marta Mączkowska kl. I a
W kategorii klas Iv - VI:
I miejsce - Paulina Świątkowska kl. VI b
II mijsce - Zuzanna Stanny kl. VI b
III miejsce - Aleksandra Czubkowska kl. V b
wyróżnienie - Agnieszka Kwiatkowska kl. V a
wyróżnienie - Marcelina Ledzińska kl. IV b
WSZYSTKIE DZIECI BARDZO ŁADNIE RECYTOWAŁY WYBRANE WIERSZE!!!!!
Serwis foto - w "Albumie fotograficznym"

