Na poczatku października został ogłoszony konkurs -
"Romowie - moi sąsiedzi". Głównymi celami konkursu było:
propagowanie kultury romskiej w środowisku lokalnym, walka
z nietolerancją i zaprezentowanie możliwości twórczych
uczniów. W konkursie brali udział uczniowie klas IV - VI.
Organizatorami i jurorami byli: J. Wiśniewska, S. Schmidt i W.
Andrys. Wpłynęło dużo bardzo ciekawych prac. Komisja
wyróżniła:
I miejsce - Milena Mindykowska kl. VI b
II miejsce - Vanessa Orłowicz kl. V b
III miejsce - Elżbieta Golimowska kl. V a
Wyróżnienia: E. Tarczykowska kl. IV b, M. Kowalski
kl. VIa, A. Czubkowska kl. VI b, B. Betka kl. IV b.
Wyróżnionym uczniom wręczono nagrody.
Konkurs zorganizowano dzięki dotacji Ministerstwa
Administracji i Cyfryzacji w ramach rzadowego Programu na
rzecz społeczności romskiej w Polsce.
Serwis foto w Albumie fotograficznym