
„I Ty możesz zostać świętym Mikołajem…” pod takim hasłem p. D. Modrzewska i E. Nowicka po raz kolejny
zorganizowały zbiórkę słodkości i drobnych upominków dla dzieci ze Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych
w Świeciu. W akcji udział wzięli uczniowie klas I-VI. Dzieci chętnie zaangażowały się w zbiórkę i dlatego udało się
zebrać sporo świątecznych prezentów, które oprócz słodyczy stanowiły książki, pomoce dydaktyczne, gry i zabawki.
Całość zostanie przekazana 22 grudnia a akcja z pewnością powtórzona w przyszłym roku.





















