
12-13.04.16 r. gościliśmy w naszej szkole dzieci z Przedszkoli nr 1, 4 oraz 9. W ramach wzajemnej współpracy,
przygotowaliśmy w tym roku dla naszych przedszkolaków przedstawienie pt. „Przygody Shreka”. Podczas
występów było mnóstwo śmiechu i zabawy, wszystkim przedszkolakom bardzo podobał się nasz występ.
W ramach podziękowań uczniowie otrzymali od naszych gości słodkie upominki oraz własnoręcznie przygotowane
kartki. Bardzo dziękujemy dzieciom i Paniom z Przedszkoli nr 1, 4 oraz 9 za wizytę i gorące oklaski dla
występujących. W przedstawieniu wzięli udział uczniowie klasy 6b, 5b oraz 4a.
Występ przygotowały panie: J. Michałowska, p. S. Schmidt, p. E. Żerkowska.
Serwis foto w Albumie fotograficznym.



















